Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

DOM - Łódź

Ocena: 5/5

Informacje o klubie

NazwaDOM
AdresPiotrkowska 138/14
Kontakt tel.+48 506 628 222
E-mailklubdom@gmail.com


Klub "DOM" - przestrzeń wymiany myśli, obrazów, idei i dźwięków. Założony przez uznanych artystów łódzkiego undergroundu, którzy postanowili połączyc siły i zrehabilitowac mocno podupadły etos "Łodzi klubowej".
O charakterze miejsca nie będzie jednak decydowała jedynie wypadkowa gustów jego właścicieli - ma to byc miejsce otwarte, zdolne prowokowac do dialogu wszystkich tych, którym życie kulturalne miasta leży na sercu. "DOM" to nie tylko miejsce schronienia, to także - a może przede wszystkim - przestrzeń, w której ma odżyc duch artystycznej rywalizacji. Ambicją założycieli jest przywrócenie łódzkiemu podziemiu witalności, drapieżności i charyzmy. W mieście, gdzie większosc wydarzeń kulturalnych polega na nostalgicznym celebrowaniu minionej świetności, potrzeba przestrzeni dla rozwoju nowych idei, pomocnych definiowaniu aktualnych wyzwan i problemów..

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję