Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Owoce i Warzywa - Łódź

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaOwoce i Warzywa
AdresTraugutta 9,
Kontakt tel.502 592 966
Strona wwwhttp://www.owoceiwarzywa.com/
E-mailania@owoceiwarzywa.com
GastronomiaCiabaty
Cena piwaod 5 do 9 zł
Cena drinkaod 10 do 23


Klubokawiarnia Owoce i Warzywa to 70 metrów kwadratowych dążących do nieskończoności. W kameralnym wnętrzu odbywały się już imprezy dj-skie (zdecydowanie pacyfikowane przez sąsiadkę i siły porządkowe), wystawy, dyskusje, projekcje. Jeśli kogoś nie przeraża jasne wnętrze, bezpośredniość obsługi i ścisk w weekendowe wieczory znajdzie tu swoje miejsce.

Owoce i Warzywa to klubokawiarnia w dosłownym rozumieniu. Rano kawa i ciepła ciabatta, wieczorem natomiast wcielany jest w życie GS-owski slogan PIWO WINO WÓDKA. Kierowcom polecamy niemieckie wynalazki non-alco: Bionade czy Club Mate.

Od marca przy Traugutta 9 odbyło się kilkadziesiąt wydarzeń w tym wyjątkowe koncerty gdzie niezależni wykonawcy grają otoczeni publicznością, projekcje filmów: m.in. Felliniego i polskiego OFFu, debaty o tematyce lokalnej i społecznej, spotkania z architektami i literatami, showroomy projektantów mody. W OiW grali już m.in. The Burning Hell - kanadyjski zespoł z kultowej wytwórni Rough Trade i wielu innych niszowych artystów z Kanady, Niemiec i Polski. O książkach opowiadał Jacek Dehnel, a projektach budynków m.in. Mirosław Nizio. Dzięki otwartości i bezpretensjonalnej atmosferze klubu spotkamy tu zarówno znanych projektantów mody, czołowych muzyków sceny alternatywnej, awangardowych artystów, dziennikarzy, niebieskie ptaki jak i sympatycznych, dowcipnych, choć czasami zbyt nachalnych lokalnych żulików szukających dziewczyny lub publiki dla swoich występów artystycznych.

Owoce i Warzywa to nie tylko bar i prywatny dom kultury. To także atrakcyjny kram. Pod barem szukajcie m.in. designerskich gadżetów, klasyki filmowej od dystrybutora Mayfly czy zawsze świeżego magazynu TAKE ME. Jeśli wpadnie wam w oko jakiś element wystroju np. lampa lub fotel, nie krępujcie się spytać obsługi o możliwość kupna. Ceny do negocjacji.

Do zobaczenia w Owocach i Warzywach.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję