Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Klub Piotrkowska 97 - Łódź

Ocena: 4.4/5

Informacje o klubie

NazwaKlub Piotrkowska 97
AdresPiotrkowska 97
Kontakt tel.(042) 630-65-73, (042) 632-24-78
Strona wwwwww.97.com.pl
E-mailbiuro@97.com.pl
Gastronomiapelne menu


Z pewnością każdy wie, że nasz lokal to nie tylko ekskluzywna restauracja ale także najatrakcyjniejszy pub w Polsce.

5 sal w stylu klubowym - jedna z nich właśnie taką nazwę. Zachęcą do spotkań w większym gronie, można także zarezerwować całą salę- nie tylko na klasowe spotkania.

Sala dworcowa - przygaszone świata tworzą fenomenalną kompozycje z muzyką, która dj dopasuje do wymagań najwybredniejszych melomanów.

Bezpośrednio z sal dworcowej i klubowej nasz wieczorny clubbing prowadzi do jednego z najlepiej wyposażonych barów w środkowej Europie. Profesjonalnie przeszkoleni barmani zachęcają do eksperymentowania z kolorowymi drinkami, koktajlami ze świeżych owoców i chmielnym napojem z różnych stron świata. Nigdzie indziej w Łodzi trunki nie smakują tak wyśmienicie jak serwowane z nowoczesnego baru w kształcie łódki.

Na koniec najlepsza z najlepszych miękka w odbiorze imprezowa sala audiowizualna. Tajemnicze świata perfekcyjnie skomponowane z ekstrawaganckim wystrojem wprowadzają w czysto imprezowy nastrój. Romantycznie doskonała wieczorem we dwoje, idealna na spotkanie z gronem przyjaciół, profesjonalna podczas szkolenia a zarazem niezastąpiona na szaloną imprezę.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

 sexivi...     
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję