Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Stereo Krogs - Łódź

Ocena: 3.9/5

Informacje o klubie

NazwaStereo Krogs
AdresZielona 8
Godziny otwarciaPn. - So. - od 16:00 do 4:00 Nd. - od 16:00 do 24:
Muzykamuzyka lata '60 '70 '80. rock, koncerty
Kontakt tel.508 392 979
Strona wwwwww.stereokrogs.com
E-mailbiuro@stereokrogs.com, rafal@stereokrogs.com


Działamy od listopada 2000 - dokładnie od 30 listopada, kiedy odbyło się huczne otwarcie klubu. Klub działał przez kilka lat w lokalu przy ulicy Wólczańskiej 44/50 gdzie zamknął swoje podowije w marcu 2007 roku i po półrocznej przewie wznowił działalność 30 listopada 2007 w pomieszczeniach zlokalizowanych na ulicy Zielonej 8. Przez wiele lat działania klubu odbyło się wiele koncertów - w początkowym okresie co tydzień minimum trzy tygodniowo. Klub Muzyczny Stereo Krogs stał się w krótkim czasie legendą wśród fanów żywej muzyki. W pierwszej fazie klub był nastawiony tylko na blues'a - aktualnie na naszej scenie występuje wiele zespołów prezentujących rożne gatunki muzyki - stylistycznie kierujemy się w stronę szeroko pojętej muzyki rockowej i alternatywnej. Od początku działalności stawialiśmy na młodych artystów i konsekwetnie robimy to nadal. 90% imprez odbywających się klubie jest za darmo - imprezy biletowane dotyczą koncertów gwiazd. Klub nie stroni także od innych form artystycznego wyrazu - współorganizjemy wernisaże, slamy poetyckie oraz projekcje filmowe.
Przez ostanie kilka lat Stereo Krogs zmieniało wystrój i powierzchnię by ostatecznie rozrosnąć się w nowych pomieszczeniach do aktualnych rozmiarów. Na klub składają się dużo małych i większych pomieszczeń, które w sumie posiadają około 130 miejsc siedzących, dwa bary, sala koncertowa.
Klub jest usytuowany w centrum Łodzi - na pobliskiej al. Kościuszki splata się mnóstwo linii komunikacyjnych, zarówno tramwajowych jak i autobusowych (w tym wszytkie linie nocne). Przed klubem, po drugiej stronie ulicy, znajduje się parking. Każdy kto chce zarezerwować miejsca, może to zrobić telefonicznie, więc... Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem - przyjdź do nas!

STEREO KROGS - NAJWIĘCEJ MUZYKI W MIEŚCIE!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję